Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Lublina straciła 300 tys. złotych! Jak to się stało?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 10:57 Powrót do artykułu
kiedy się to wreszczie skończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare komunistyczne nawyki że za łapówkę coś można załatwić lub czegoś uniknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne bo w bankach z reguły bez WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA nie chcą wypłacać OD REKI DUŻYCH KWOT w tysiącach złotych o setkach tysięcy nie wspomnę??? PRZYPADEK???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że są to starzy ludzie, ale bez przesady, głupoty starością nie można wytłumaczyć. Żeby całe swoje oszczędności w śmietniku zostawiać... Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało by się zastanowić skąd babcia miała 300 tyś w gotówce ???? Czy one były opodatkowane? To jest 100 dobrych emerytur i 200 średnich emerytur czyli ok 10 lub 20 lat odkładania. Czy te pieniądze nie pochodzą np od nieżyjącego męże tej pani , UBeka który te pieniądze pozyskał np z łapówek?? Złodziej ukradł złodziejowi i tyle , to jest sprawa dla prokuratury i urzędu skarbowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra. Jak można być tak debilnie naiwnym... gdyby głupota miała skrzydła to lataliby lepiej niż jaskółki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za naród, co za ludzie? Żeby do tej pory nie słyszeć o takich numerach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PANIE W BANKU TO TEPE DZIDY ???? Widząc starego dziadka podejmujacego 20 000 od razu powinna zawiadomic przelozonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojej 96 letniej babci z rolniczej emerytury na zycie i leki czesto nie wystarcza. Jestem spokojny, bo 100% do niej nie zadzwonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że komentarze tutaj wstawiają sami złodzieje?! Zero empatii, współczucia, tylko bezmierna złość i zawiść. Okradli kobietę, to ją wyzwano od złodziei. Ciężko pracowała to ma, mogła w totka wygrać, albo wsparł ją wnuczek. W obecnych czasach mogła być biedną babiną na 10ha i sprzedać włości na starość. Kupiła mieszkanie i za stało jej parę "drobnych" na życie. Przestańcie oceniać ludzi swoją miarą. Nie każdy kradnie tak jak wy, by odłożyć sensowną sumę. I teraz zwalanie winy na głupotę ludzką. A dlaczego w ogóle złodziejstwo rozplemiło się w naszym kraju? Bo mamy sądy niezależne od odpowiedzialności. Gościa łapią i czym mu grożą? Maksymalnie 5 lat. Po dwóch latach wypuszczą. Kto by nie chciał w dwa lata otrzymać 300 tysi i jeszcze nakarmią, wyleczą. A jak cela będzie za ciasna i za duszna... to drugie tyle otrzyma w odszkodowaniu. Ciekawe dlaczego w Niemczech tyvh przyszywanych wnuczków nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dużą kasę,liczę 79 lat,cierpię na demencję starczą,dlaczego nikt do mnie nie dzwoni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przychodzi dziadek po SWOJE pieniadze z waznym dowodem osobistym to ma prawo wyplacic SWOJE PIENIADZE!!! Ty tepa dzido. I nikomu nic do tego. Wtedy dopiero bys wrzeszczal na forum ze panstwo policyjne. TEPA DZIDO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi skąd oszust wie że dziadek ma tyle kasy ??? Ba skąd wie żeby zadzwonić do dziadka tj osoby nie myślącej już trzeźwo a nie do kogoś młodego i sprawnego który go zajebie za takie coś ? Czy może w to nie jest jakaś większa grubsza sprawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z OPINIĄ w KOMENTARZU- pracownicy BANKU POWINNI zainteresować się starszymi osobami którzy przychodzą i wypłacają DUŻE sumy !!!!! Nie ważne że są to pieniądze klientów , zwykły PRZEJAW ZANIEPOKOJENIA , czynnik ludzki powinien tu zadziałać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie te biedne emeryty, to 300 000 to 20 000, w gotówce na dodatek. Same krezusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz do banku posiedz chwile i zobacz ile starszych osob wyplaca 20-30 tys z lokat i biegaja z tymi pieniedzmi od banku do banku bo oprocentowanie w banku obok jest 0,25% wieksze. Kazdy jest dorosly i odpiwiada za siebie. A nie szukanie 100 winnych a wylaczenie mozgu. Pani z banku ma swoja robote. Nikt jej nie placi za myslenie za starszych naiwnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałbym artykuł: "Mieszkanka Lublina zyskała 300 tyś. zł! Jak to się stało?" Może też bym skorzystał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A PANIE W BANKU TO TEPE DZIDY ???? Widząc starego dziadka podejmujacego 20 000 od razu powinna zawiadomic przelozonego.
  ... sam jesteś tępym kołkiem. Pracownica banku to nie psychoterapeuta żeby przesłuchiwać klienta na co ma zamiar wydać. Może chce wnuczce dać na samochów, moze lekarzowi "podziękować" albo daś na tacę lub Kijowskiemu do poszki KOD-owej. To jest wolny kraj i wolni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiające jest to,że ci starzy ludzie mają takie oszczędności...... ja, qrffa, jestem w wieku produkcyjnym i mam tylko długi w postaci kredytów....o co tu chodzi do chooja wafla.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...